4 balandžio, 2017Daily Archives

Alytaus regiono kūrybinių darbų paroda „Žeme, mes Tavo vaikai“

Alytaus r. Alovės pagrindinė mokykla organizavo Alytaus regiono kūrybinių darbų parodą – konkursą „Žeme, mes Tavo vaikai“, kuriame dalyvavo priešmokyklinio ir pradinio amžiaus vaikai iš dvylikos ugdymo įstaigų. Į konkursą suplaukė 77 kūrybiniai darbai, atlikti įvairia technika ir atspindintys vaiko ryšį su gamta. Šioje parodoje eksponuojami mūsų mokyklos 3 klasės mokinių Alano Mitrikevičiaus, Viliaus Bubino, Doriano Murausko, Austėjos Plonytės, Ligitos Galdikaitės, Gyčio Pakruopio, Gabijos Burakovaitės, Ligitos Jonavičiūtės meniniai darbai.  Kūrybiniai darbai papuošė Alovės mokyklos stendus ir virtualias erdves, geriausi trylika darbų – kišeninius kalendoriukus. Kalendoriukai papuošti ir mūsų mokinių Ligitos Jonavičiūtės bei Gabijos Burakovaitės piešiniais.

Vilius Bubinas                                      Gytis Pakruopis

Austėja Plonytė                                    Alanas Mitrikevičius