26 lapkričio, 2016Daily Archives

Edukaciniai užsiėmimai Vilniuje

7-10 kl. mokiniai  vyko į ekskursiją į Vilnių, kurios metu lankėsi Genocido aukų muziejuje, susipažino su KGB kalėjimo aplinka, taikytais žmonių kankinimo metodais, aplankė edukacines erdves kovų už laisvę, tremties tematika. Antroji ekskursijos dalis – edukacija LITEXPO parodų rūmuose. Mokiniai susipažino su parodos ekspozicijomis, išbandė daugelį inovacijų. Didžiausią įspūdį mokiniams padarė edukaciniai užsiėmimai 7-8 kl. mokiniams “Matematika ir menas” ir 9-10 kl. “Gamtos ir meno simbiozė”. Mokiniai atliko integruotas praktines užduotis.

NMA matematikos olimpiada

Kauno technologijos universitete vyko ketvirtoji  Nacionalinės moksleivių akademijos matematikos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 700 matematikų iš visos Lietuvos. Mūsų mokyklai atstovavo 6 klasės mokinys Edgaras Kubilius. Mokytojai dalyvavo paskaitoje ,,Uždavinių sistemos aktualumas, mokant matematikos”. Paskaitą vedė  lektorius, 5 kl. vadovėlio ,,Atrask matematiką” autorius Algirdas Ališauskas.