16 lapkričio, 2016Daily Archives

Iškilminga jaunųjų šaulių uniformų perdavimo ceremonija

Lapkričio 16d. Lazdijuose, Nepriklausomybės aikštėje, įvyko iškilminga jaunųjų šaulių uniformų perdavimo ceremonija. Renginyje dalyvavo 9 mūsų mokyklos šaulių būrelio nariai, būrelio vadovas K.Žilinskas ir mokyklos direktorė M.Januškevičienė. Plačiau apie renginį skaitykite http://www.lazdijai.lt/lit/Placiau/12112 .

Tarptautinė tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną mokykloje, vykdydami vaikų ir paauglių nusikalstamumo programą ,,Gerumo link“ kartu minėjome ir Tarptautinę tolerancijos dieną. Šių metų simbolis buvo baltas balandis. Visos klasės gavo užduotis kas ką turi padaryti, pradinių klasių mokiniai darė balandžius, vienos klasės ruošė vaizdelius, kitos vaidino, dar kiti pateikė filmuotą medžiagą tolerancijos tema. Renginį vedė 9 klasės mokinė Laura Galdikaitė ir 8 klasės mokinė Agnė Malažinskaitė.
Klasių valandėlių metu su mokiniais buvo aptarta žodžio ,,tolerancija“ prasmė ir reikšmė, mokiniai analizavo tolerancijos bei netolerancijos pavyzdžius iš kasdienių gyvenimo situacijų, iš mokyklos gyvenimo. 5 klasės mokiniai piešė piešinį panaudodami Tolerancijos paukščio simbolį, klasėje visi kartu su auklėtoja aptarė.

Konkursas „Bebras 2016“

Lapkričio 7–11 dienomis vyko tarptautinio informatikos ir informacinio mąstymo konkurso „Bebras 2016“ I etapas, kuriame dalyvavo 33 006 bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai iš  visos respublikos.

Šio konkurso užduotis atliko ir trisdešimt penki mūsų mokyklos 3–10, 4ge klasių mokiniai. Lapkričio 16 dieną buvo paskelbti I etapo rezultatai. 24 mokiniai pateko į rajono geriausiųjų mokinių trisdešimtukus savo amžiaus grupėse.  Rajono trečiokų tarpe III vietą užėmė Dorianas Murauskas, IV vietą Austėja Plonytė, VII – Alanas Mitrikevičius, IX – Gabija Burakovaitė, XIII – Vilius Bubinas. Rajono ketvirtokų tarpe VI vietą užėmė Radvilė Nedzinskaitė, IX – Martynas Kancevičius, XI – Saulė Kunigonytė. Rajono penktokų tarpe VI vietą užėmė Ema Burinskaitė, XVII – Gabija Malažinskaitė. Rajono šeštokų tarpe XIII vietą užėmė Brigita Barynaitė ir Brigita Salatkaitė, XVII – Justinas Miliauskas. Rajono septintokų tarpe VIII vietą užėmė Justina Rudzevičiūtė, XXVI – Agnė Šalaševičiūtė. Rajono aštuntokų tarpe XX vietą užėmė Andrius Kabajevas. Devintokų tarpe XVII buvo Osvaldas Šalaševičius. Dešimtokų tarpe geriausiai sekėsi Rugilei Kairaitytei, užėmusiai V vietą. Konkurse dalyvavo 6 mokiniai iš 4ge klasės ir visi pateko į rajono dvyliktokų dvidešimtuką: Erikas užėmė VII vietą, Vaidas – VIII, Arūnas – IX, Vaida – XIII, Neda ir Irmantė – XVII vietas. Sveikiname visus dalyvavusius!