31 gegužės, 2016Daily Archives

Pirmokų ir jų tėvelių edukacinė iškyla

Gegužės 31 d. pirmokai drauge su tėveliais ir mokytoja Gita Dvilinskiene aplankė Metelių regioninį parką.

Lankytojų centre vaikai ieškojo informacijos apie rečiausius gyvūnus bei augalus, paslėptos „pušų kamienuose“. Sužinojome apie balinių vėžlių gyvenimą ir žiemojimą. Čia vaikai gilino savo ekologines žinias žaisdami žaidimus „Padėk vėžliukams rasti namus“ ir „Kur kas gyvena“. Per optinę įrangą stebėjome Dusios ežero kalvas, Kryžių šventovę, paukščius.

Žygiuodami miško takeliu vaikai pasikartojo ir daug naujo sužinojo apie gamtą. Skanavome kiškiakopūsčių, rinkome kankorėžius, atsakinėjome į gidės klausimus apie medžius ir kitus miško augalus, išbandėme trasos kliūtis.

Užlipę į Metelio apžvalgos bokštą įveikėme aukščio baimę. Čia per žiūronus stebėjome Metelio ežero pakrantes, kur pastebėjome gulbes, kormoranus, antis.

Ačiū šauniausiai mūsų mokytojai-auklėtojai Gitai Dvilinskienei už objektyvų teisėjavimą vaikučių ir mamų futbolo dvikovoje, už pasibraidžiojimą Dusios ežere, už estafetes, išmankštinusias kojeles bei rankeles.

Ačiū mamytėms už puikų komandinį darbą, skanius pyragus, gerą nuotaiką! Iki kitų susitikimų. Gražios vasaros!

Sandra Ažukienė

Dešimtokų išleistuvės

Gegužės 31 d. mokyklos devintokai surengė gražią ir nuotaikingą šventę, dešimtokų išleistuves. Dešimtokus pasveikino ir gražius žodžius pasakė Šeštokų mokyklos direktorė M. Januškevičienė, 10 klasės auklėtoja Aldona Rutkauskienė. Sveikinimus dešimtokams ir simbolines dovanėles įteikė devintokai.

Ketvirtokų išleistuvės

Sporto diena

Gegužės 20 d. pradinių  klasių mokinių komanda dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės pradinių klasių mokinių sporto dienoje, kurią organizavo Veisiejų Sigoto Gedos gimnazija ir vyko Veisiejų miesto parke. Sporto diena buvo pradėta nuotaikinga rytmetine mankšta. Na, o po to visi mokiniai dalyvavo draugiškose estafečių stotelėse. Buvo smagu ir linksma. Pasibaigus estafetėms mokiniai vaišinosi skania grikių koše, gėrė arbatą. Kaip ir kitiems dalyviams, organizatoriai komandai įteikė padėkos raštą už dalyvavimą sporto dienoje.