10 kovo, 2016Daily Archives

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 10 dieną Šeštokų mokykloje buvo paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Tądien šventinius renginius pradėjome akcija “Gyvasis tautos žiedas” – visi mokyklos mokiniai gamino trispalvės spalvų popierines gėles ir mokyklos kieme sustojo į žiedo formą nusifotografuoti. Vėliau visi sugrįžome į mokyklą ir klausėmės širdingų žodžių Lietuvai, kuriuos poezijos posmais, dainomis, pastebėjimais vieni kitiems dalijo mokiniai. Išgirdome nuoširdžiai pradinių klasių mokinių deklamuojamas eiles ir dainuojamas dainas, devintos ir dešimtos klasių merginų skirtus prasmingus žodžius tėvynei ir mokyklos bendruomenei. Ačiū dalyvavusiems ir tiems, kurie susimąstė apie mums tenkančią atsakomybę – saugoti ir puoselėti iškovotą laisvę.

Dailyraščio konkursas

Kovo 10 dieną Šeštokų mokyklos keturi  pradinių klasių mokiniai: 1 kl. B. Kancevičiūtė, 2 kl. V. Bubinas, 3 kl. R. Nedzinskaitė, 4 kl. G. Vievesytė vyko į Kapčiamiesčio E. Pliaterytės mokyklą. Ten dalyvavo tarptautiniame pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurse „Tau Lietuva“. Pabaigę rašyti, mokiniai buvo pakviesti į Kapčiamiesčio E. Pliaterytės muziejų, kuriame vyko edukaciniai užsiėmimai. Po jų buvo įteiktos padėkos.