18 vasario, 2016Daily Archives

Psichologo užsiėmimas „Kaip teisingai pasirinkti karjeros kelią?“

Vasario 18 d. mokykloje vyko psichologo užsiėmimas su 10 klasės mokiniais „Kaip teisingai pasirinkti karjeros kelią?“. Jo metu drauge trumpai apžvelgėme visus keturis karjeros planavimo etapus ir ilgiau apsistojome ties pirmuoju – KAS AŠ ESU IR KO NORIU. Jis aktualiausias mokiniams, skatinantis pažinti save, atrasti savo stipriąsias puses, būdingiausias savybes, apmąstyti savo polinkius, pomėgius, poreikius, vertybes.

Piešinių konkursas „Tvirta šeima – akmuo Tėvynės pamate“

Viešoji įstaiga „PoliPRO“ nuo 2013 metu organizuoja kasmetį vaikų piešinių konkursą ,,Tvirta šeima – akmuo Tėvynės pamate“.

Konkurso tikslas – paraginti visuomenę nepalikti artimųjų ir savo šalies Lietuvos, visada palaikyti ryšį su šeimos nariais ir Tėvyne, ugdyti vaikų patriotizmą ir nacionalinę kultūrą, padėti suprasti artimą, nes dingus artimajam surasti jį gali būti labai sunku.Į šį konkursą buvo išsiųsti antros klasės mokinių Alano Mitrikevičiaus, Gyčio Pakruopio, Ligitos Karauskaitės darbai.

Konkurso organizatoriai pranešė, kad vaikų piešiniai konkursui ,,Tvirta šeima – akmuo Tėvynės pamate” Konkursui viso atsiųsta 973 darbai. Visų dalyvių darbai keliaus  į įvairias parodas,kurios bus organizuojamos Lietuvoje.Mokiniai džiaugiasi,kad savo mažomis širdelėmis išreiškė meilę Tėvynei.