24 lapkričio, 2015Daily Archives

„Varlytės“ teatro apsilankymas

Mokykloje apsilankė „Varlytės“ teatras. Pradinių klasių mokiniai žiūrėjo Daivos Narkevičiūtės režisuotą spektaklį „Kibernetinė pasaka“. Vaikus linksmino 4 personažai: Robotas, mergaitė Elzytė, katė Matilda ir Vėžlys. Spektaklio herojai skatino visus padainuoti, susimąstyti apie savo elgesį, bendravimą su aplinkiniais, taip pat prisiminti svarbiausias gyvenimo vertybes.

Spektaklis – puiki prevencinė priemonė prieš patyčias.

Netradicinė pamoka

Įgyvendinant sveikatinimo projektą „Sveika šeima, sveikas vaikas“ ir prisidedant prie Verslumo savaitės, buvo organizuota pamoka „Vaistai iš gamtos“. Į renginį buvo pakviesta žolininkė, vaistažolių ūkio savininkė Viliūtė Garbenčienė, kuri papasakojo apie ūkio įsteigimo idėją ir aplinkybes, vaistažolių auginimą, rūšinę įvairovę. Po to V. Garbenčienė pakvietė visus paskanauti jos pačios ūkyje užaugintų vaistažolių arbatos.