18 rugsėjo, 2015Daily Archives

Respublikinio piešinių konkurso laureatas

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Valstybės institucijų kalbų centru pakvietė ikimokyklinukus ir moksleivius dalyvauti piešinių konkurse EUROPOS KALBŲ DIENAI paminėti dailės darbuose pavaizduoti, kaip suvokia ir vertina skirtingas Europos kalbas ir kultūras.
50 geriausių darbų, nepriklausomai nuo jų autorių amžiaus grupės, rugsėjo 25 – spalio 9 d.eksponuojami LR Seimo galerijoje.Jų autoriai buvo apdovanoti laureato arba I, II ar III vietos diplomais. Europos kalbų dienos renginio globėja Seimo Pirmininkė padėkojo konkurso dalyviams už bendrą darbą, rodantį dalyvių aktyvumą ir pilietiškumą, bei palinkėjo, kad Europos kalbų dienai paminėti organizuojama vaikų piešinių paroda Seime taptų gražia ir prasminga tradicija. „Džiaugiuosi, kad galėjote kūrybiškai išreikšti save per daugiakalbės Europos temą. Europoje kalbama daug kalbų, tačiau esu įsitikinusi, kad visiems čia esantiesiems pati gražiausia yra lietuvių kalba. Ji yra mūsų sielose, širdyse, yra neatskiriama mūsų esybės dalelė“, – susirinkusiesiems kalbėjo Seimo Pirmininkė L. Graužinienė.Visi  parodos dalyviai klausėsi koncerto.
Šeštokų mokyklos antros klasės mokinys Alanas Mitrikevičius II amžiaus grupėje pelnė laureato vardą (mokytoja I.Bernatonienė). Jis buvo apdovanotas diplomu.
Dėkojame  Alano tėveliams Ramintai ir Virginijui ,kurie pasiūlė nuvežti  mokinį į apdovanojimo ceremoniją  bei kartu džiaugėsi sūnaus sėkme.Tai   parodė nuoširdų tėvų bendradarbiavimo  su mokykla pavyzdį.