gegužės 26, 2015Daily Archives

Pažintinis -parodomasis renginys mokiniams ,,Mojavos“

Mūsų mokyklos pradinių   bei devintos klasių  mokiniai dalyvavo  pažintiniame – parodomajame renginyje  ,,Mojavos“, kuris vyko etnografinėje Prano Dzūko sodyboje. Gražiausią pavasario mėnesį – gegužę – per patį žydėjimą nuo seno kaimo trobose skambėdavo giesmės Švč. Mergelei Marijai. Gegužės mėnesio pamaldos, skirtos Švč. Mergelei Marijai, Lietuvoje pradėtos rengti XIX a.
      Muziejaus klėtyje prie įrengto Švč. Mergelės Marijos altorėlio visi renginio dalyviai  meldėsi , giedojo giesmes.

Mokyklos mokytojos   bei mokiniai dėkoja Lazdijų krašto muziejaus direktorei Dainai Pledienei, muziejininkams V.Tumosai, R. Kaveckienei, giesmių atlikėjai D.Motiejūnienei už gražų ir įdomų renginį.