23 sausio, 2015Daily Archives

„Skaitau knygą ir piešiu“

Bernardinai.lt pakvietė visus vaikus, mėgstančius skaityti pasakas, dalyvauti piešinių konkurse „Skaitau knygą ir piešiu“ pagal S. Laurenčikaitės ir J. A. Brantingo knygą „Cupės ir Zupės gyvenimas bei nepaprasti nuotykiai“.

Į šį konkursą buvo išsiųsti pirmos klasės mokinių: A. Plonytės, A. Mitrikevičiaus, N. Pečiukonio, L. Karauskaitės, L. Galdikaitės, darbai. Mokiniai apdovanoti padėkos raštu bei kompaktiniu disku ,,Medijos“.

Piešinių konkursas „Apšerkšniję mūsų žiemos“

Baigėsi antrasis respublikinis vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Apšerkšniję mūsų žiemos“. Buvo gauta 1800 piešinių. Autoritetinga komisija, kuriai vadovavo VšĮ „Linksmos spalvos“ direktorė, menų studijos „Linksmos spalvos“ vadovė, dailininkė, LDS narė Žimantė Žindulienė ir komisijos nariai Jurgis Vroblevičius (VDA docentas, LDS narys, socialinių mokslų daktaras), Natalja Taškinova (dailininkė, vyr. mokytoja), Regina Andriulaitytė (dailininkė, LDS narė, mokytoja-metodininkė), Kristina Savičiūtė (dailės vyresnioji mokytoja, Vilniaus Šeškinės vidurinė mokykla) ir Darja Taškinova (dailės mokytoja) ilgai tarėsi,  kol atrinko gražiausius ir įdomiausius darbus.

Etninių žiemos švenčių vaizdavimas:

Antra vieta Ligita Jonavičiūtė, 7 m., „Apšerkšniję mūsų žiemos“, mokytoja Irena Bernatonienė, Lazdijų r. Šeštokų mokykla.

Sveikiname Ligitą.

.