31 gegužės, 2014Daily Archives

12 laidos abiturientų susitikimas

2014 – 05 – 31 d. mokykloje įvyko 1967 m. baigusiųjų, 12 laidos abiturientų susitikimas. Dėkojame buvusiems mokiniams, kad surado laiko aplankyti buvusią savo mokyklą, susitikti su klasės draugais ir mokytojais.

Kviečiame visų laidų abiturientus atvykti į mokyklą, prisiminti mokykloje praleistus metus, pasidalinti prisiminimais. Mums labai miela matyti savo auklėtinius, pasidžiaugti jų pasiekimais, išgirsti mintis apie gyvenimo sėkmę. 12 laidos susitikimas

Piemenėlių sekminės

Gegužės 31 d. Būdviečio mokykla minėjo savo 95 metų jubiliejų ir kartu vyko tradicinis renginys “Piemenėlių sekminės”. Mūsų mokyklos dainininkės dalyvavo renginyje: pristatė humoristinę ubagų dainą ir vežė lauktuvių bandeles su kopūstais ir grybais. Šventės metu daug dainavo, šoko, porino, minė mįsles.