30 gegužės, 2014Daily Archives

59 laidos paskutinis skambutis

Nuaidėjo paskutinis skambutis 59 laidos abiturientams,  pakviesdamas visus dvyliktos klasės mokinukus atsisveikinti su savo klase,  mokytojais. Visi abiturientai ir klasės auklėtojas E.Januškevičius susirinko į paskutinę pamoką. Po  pamokų mokyklos bendruomenė  dalyvavo  paskutinio skambučio šventėje kurią organizavo 11 klasės moksleiviai.

Išvyka į Rudaminą

Pradinių klasių, priešmokyklinės grupės mokiniai kartu su savo auklėtojomis nutarė aplankyti Rudaminos muziejų bei piliakalnį. Išvykos metu užkopėme į Rudaminos piliakalnį. Prieš mus atsivėrė Lazdijų rajono krašto grožis. Rudaminos piliakalnio papėdėje esantis miestelis, įkurtas XVI a. Čia yra Rudaminos buvusio dvaro rūmai ir parkas, klebonija ir Šv. Trejybės bažnyčia, muziejus. Tai gyvieji liudininkai, menantys visą Rudaminos miestelio praeitį.Grįžome kupini įspūdžių apie savo gimtąjį kraštą.