9 gegužės, 2014Daily Archives

Tarptautinė pradinių klasių konferencija

Lazdijų mokykloje-darželyje ,,Kregždutė“ vyko tarptautinė pradinių klasių mokinių konferencija ,,Gamta- sveikatos ir pažinimo šaltinis“. Jos tikslas-skatinti mokinius domėtis mus supančiu pasauliu, rinkti informaciją, kuri padėtų suvokti, kad gamta yra vientisa ir darniai veikianti sistema, atkreipti dėmesį  į globalias aplinkos problemas, formuoti  mokinių praktinės veiklos, mokslinio mąstymo ir tyrimo įgūdžius.

 Tarptautinė  pradinių klasių konferencija ,,Gamta- sveikatos ir pažinimo šaltinis“ buvo organizuota jau antrus metus , kurioje dalyvavo ketvirtos klasės mokinė Justina Rudzevičiūtė. Praeitais mokslo metais mokinė  skaitė pranešimą ,,Sveikos gyvensenos magija“ .Šiais mokslo metais Justina pristatė projektinį darbą  ,,Kas pakloja gėlių kilimą?“

Europos egzaminas

Mokykloje įvyko Europos egzaminas. Egzaminą laikė 18 mokinių. Geriausiai egzaminą išlaikė Augustinas Babarskas – 10 kl. mokinys. Gausiausiai dalyvavo 8 klasės mokiniai. Iš jų geriausiai atsakė į klausimus Remeikytė Andrija, Vilčinskaitė Austėja. Iš 12 klasės mokinių geriausiai užduotis sekėsi atlikti Anceravičiui Andriui. Iš 10 klasės – Gražvilei Vasiliauskaitei. Iš 9 klasės – Gintarui Svetlauskui. Europos egzaminą organizavo istorijos mokytojas metodininkas Edvardas Januškevičius.