2 gegužės, 2014Daily Archives

Rajoninis ,,Šviesoforo” konkursas

I – IV klasių mokiniai dalyvavo rajoniniame ,,Šviesoforo” konkurse. Mokinius į konkursą lydėjo R.Gibienė, ruošė pradinių klasių mokytojos.

Renginys ,,Mero pusryčiai“

Lazdijų rajono savivaldybės Tarybos posėdžių salėje organizuotame renginyje ,,Mero pusryčiai“ buvo pakviesti 2013-2014 m.m. balandžio mėnesio Lietuvos mokinių olimpiadų, konkursų, varžybų rajoninių turų pirmųjų vietų laimėtojai. Taip pat šalies olimpiadų, konkursų, varžybų prizinių vietų laimėtojai, juos ruošę mokytojai ir mokyklų direktoriai. Continue reading »

Respublikinis piešinių konkursas ,,Mano svajonių kalnai“

Minėdamas pasaulinę Žemės dieną laipiojimo klubas „Miegantys drambliai“ paskelbė  respublikinį piešinių konkursą, kurio tema – „Mano svajonių kalnai“. Konkursas buvo skirtas visiems kūrybingiems, aktyviems, drąsiems ir gamtosauga besidomintiems moksleiviams.  Konkurse dalyvavo  mūsų mokyklos ketvirtos klasės mokiniai. Jų darbus vertino „Miegančių dramblių“ meno vadovė bei svečiai – laipiotojai iš Italijos ir Rumunijos.

Šio respublikinio piešinių  konkurso  trečiosios vietos laimėtojas yra ketvirtos klasės mokinys Lukas Akstinas. Sveikiname!

Mokytoja I.Bernatonienė.