29 balandžio, 2014Daily Archives

Motinos dienos minėjimas

Mokykloje įvyko Motinos dienos minėjimas.Nuotaikingą koncertą mokyklai padovanojo Lazdijų Meno mokykla. Tariame nuoširdų ačiū mokiniams ir jų mokytojams.

Jaunųjų dviratininkų varžybos

Balandžio 29 d. mūsų mokykloje vyko Jaunųjų dviratininkų varžybos. Jose dalyvavo 12-14 metų mokiniai. Jie atliko teorines ir praktines užduotis. Labiausiai visus domino figūrinis važiavimas :ilgų lentelių koridoriumi, trumpų lentelių koridoriumi, siauru keliu, aštuonetuku, vingiuotu keliu, kliūties peršokimu, gyvatuku.

Geriausiai sekėsi įveikti konkurso užduotis Petrauskui Edvinui -6 kl., Šalaševičiui Osvaldui-6kl., Vilčinskui Deividui -6 kl. Sveikiname juos.
Sklandžiam konkurso organizavimui labai trukdė techniškai tvarkingų dviračių stygius.