24 balandžio, 2014Daily Archives

Konkursas ,,Olympis 2014″

Baigėsi edukacinis konkursas ,,Olympis 2014″.  Konkurse dalyvavo 21 mūsų mokyklos moksleivis. Visi konkurso dalyviai gaus padėkos raštus ir tušinukus „Olympis“.  I, II, III laipsnio diplomus laimėjo: Rita Matulevičiūtė (lietuvių k. konkurse – II laipsnio diplomas), Augustinas Babarskas (lietuvių k. konkurse – III  laipsnio diplomas), Dovilė Krunglevičiūtė  (matematikos konkurse – II laipsnio diplomas), Rugilė Kairaitytė (geografijos konkurse – I laipsnio diplomas), Vasarė Tamašauskaitė (geografijos konkurse – II laipsnio diplomas), Karolina Šuminskaitė (geografijos konkurse – III  laipsnio diplomas), Viktorija Baudytė (istorijos konkurse – III laipsnio diplomas). Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą: Aurelijai Paciukonienei, Birutei Jurkonienei, Alinai Kancevičienei, Edvardui Januškevičiui.