28 kovo, 2014Daily Archives

Renginys ,,NATO diena mano mokykloje”

2014-03-28 įvyko renginys ,,NATO diena mano mokykloje”, skirtas dešimtmečiui paminėti, pagal projekto ,,Lietuva – NATO narė 2004 – 2014″. Šio renginio tikslas buvo paskatinti mokinius plačiau pasidomėti NATO organizacijos istorija.  Mokiniai susipažino su filmuota medžiaga apie NATO, 24 mokiniai atliko testą. Geriausiai užduotis atliko devintokai: G.Svetlauskas,  N.Armalytė, G.Tamašauskaitė, aštuntokės – R.Vasiliauskaitė, A. Pakruopytė, M.Meilutė, dešimtokai – A.Babarskas, A.Bernatonytė, G.Vasiliauskaitė. Testą mokiniams paruošė ir darbus įvertino istorijos mokytojas E.Januškevičius. Plakatų apie NATO konkursą organizuoti padėjo ir konsultavo dailės mokytoja R.Kulakauskienė. Originaliausi ir dalykiškiausi buvo 8 ir 9kl. mokinių sukurti plakatai.Dienos renginio rezultatus apibendrino mokyklos direktorė M.Januškevičienė ir informavo, kad renginiai skirti NATO sukakčiai toliau tęsiasi, 10-12 kl. mokiniai rašo apmąstymo rašinius ,,NATO 2030 metais”, Šaulių būrelio vadovas organizuoja susitikimą su savanoriais ir ruošiasi su mokiniais nuotraukai NATO gyvai. Jaunųjų šaulių būrelio vadovas Kęstutis Žilinskas bendradarbiaudamas su buvusiais mokyklos moksleiviais, o dabar Lazdijų skyriaus savanoriais Arminu  Stravinsku ir Jonu Žaliūku organizavo praktinius sukarintus užsiėmimus.Mokiniai rungėsi estafečių rungtyse, mokomajame granatos metime ir šaudyme iš pneumatinio šautuvo į taikinį. Pasibaigus rungtims prie užkurto laužo, kepant dešrelės  visi dalinosi įgytais gebėjimais ir patirtais įspūdžiais iš projekto ,,NATO- Lietuva 2004-2014″. Galutinis renginio akcentas buvo mokinių užrašas gyvai ”NATO”