18 kovo, 2014Daily Archives

Rajoninis ,,Kompiuterinių piešinių” konkursas

Lazdijų r. Veisiejų gimnazijoje vyko rajoninis 5-6 klasių mokinių ,,Kompiuterinių piešinių” konkursas. Konkurse dalyvavo 30 penktų ir šeštų klasių mokinių. Penktokai su Paint programa piešė piešinius, o šeštokai naudodami Logo Motion ir Komenskio Logo programas kūrė animuotus piešinius. Mūsų mokyklai atstovavo Austėja Narkevičiūtė(5 kl.), Agnė Malažinskaitė (5 kl.), Vasarė Tamašauskaitė (6 kl.) ir Laura Galdikaitė(6 kl.) Moksleivės piešinius piešė tema ,,Aš myliu Lietuvą”.

Karjeros diena

11-12 kl. mokiniai dalyvavo Alytaus kolegijos atstovų organizuotoje Karjeros dienoje, kuri vyko Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje.

Mokinius Alytaus kolegijos atstovai supažindino su priėmimo į aukštąsias mokyklas sąlygomis: priėmimo į tvarka, datomis, prašymo pildymo pagrindiniais aspektais, konkursinio balo sandara. Taip pat pristatė kolegijos studijų programas, erasmus programą, studijų tęstinumo galimybes, studentišką veiklą, renginius, projektus.