10 kovo, 2014Daily Archives

Kovo 11-osios paminėjimas

2014-03-10 įvyko Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos šventės paminėjimui skirti renginiai: 5-10 klasių mokinių komandų pilietiškumo viktorina ,,Mano Lietuva“. Geriausiai žinias parodė šie mokiniai: A.Babarskas – 10kl., D.Dadurka – 9kl., R.Kairaitytė – 7kl., V.Tamašauskaitė – 6kl., G.Labenskaitė – 7kl. Viktoriną organizavo istorijos mokytojas E.Januškevičius.

Į šventinį minėjimą susirinko visa mokyklos bendruomenė. Kalbėjo mokyklos direktorė, ji perskaitė Lietuvos Respublikos prezidentės sveikinimą mokiniams ir mokytojams.

Direktorė šios šventės proga įteikė padėkos raštus mokiniams ir mokytojams už pasiekimus rajoninėse olimpiadose ir konkursuose.

Šventę vainikavo koncertas, kurį paruošė mokiniai vadovaujami – lietuvių k. mokytojos A.Rutkauskienės, pradinių kl. mokytojos I.Bernatonienės, priešmokyklinės grupės auklėtojos V.Rinkevičienės.