19 gruodžio, 2013Daily Archives

Fizikos olimpiada

2013-12-19 Šeštokų mokykloje vyko fizikos olimpiados I etapas. Jame dalyvavo septyni 9-12 kl. mokiniai. Daugiausiai taškų surinko A.Babarskas ( 10 kl.)- I vieta, D. Dadurka (9 kl.)- II vieta, A. Reikertas (12 kl.)- III vieta. Šie mokiniai vyks į rajoninį olimpiados turą. Mokinius ruošia fizikos mokytojas A. Kazakevičius.

Ugniagesio profesija – tai pašaukimas

Mūsų mokyklos komanda dalyvavo Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos organizuotame konkurse,,Ugniagesio profesija – tai pašaukimas.”Konkurse dalyvavo 11 komandų. Mūsų mokyklos mokiniai parodė labai gerus praktinius ir teorinius gebėjimus ir iškovojo I – ąją vietą.  Jie,,kartu su juos ruošusia mokytoja B.Jurkoniene, buvo apdovanoti kelione į Druskininkų vandens parką. Praktinėse užduotyse buvo nepralenkiamas V.Buzas, teorinėse – G.Labenskaitė ir R.Kairaitytė. V.Buzui buvo įteiktas padėkos raštas už geriausiai atliktą praktinę užduotį (ugniagesio drabužių apsirengimą per trumpiausią laiką(26 s.)).