9 spalio, 2013Daily Archives

Finansinio raštingumo olimpiada

Spalio 9 d., trečiadienį, 12:00 val. startavo Finansinio raštingumo olimpiada (FRO). Mūsų mokyklos 4, 5, 6 klasių mokiniai dalyvavo tiesioginėje konferencijoje, kurios metu pats Danijos Karalystės sosto įpėdinis Frederikas paskelbė olimpiados startą ir užduotį. Moksleiviai galėjo užduoti princui įvairiausius klausimus.  Trečius metus iš eilės FRO organizuoja „Danske Bank“. Šią socialinę iniciatyvą palaiko Švietimo ir mokslo ministerija, Finansų ministerija, Lietuvos bankas, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas ir informacinė sistema švietimo įstaigoms TAMO.

Išvyka susipažinti su darbo pasauliu

Mokiniai jau 9 klasėje  susipažįsta su darbo pasauliu, verslo aplinka, sužino apie ūkio šakų plėtojimo tendencijas regione, perspektyvias Lietuvos ūkio šakas ir taip įtvirtina turimus ir ugdo naujus kūrybinius ir praktinius gebėjimus, padeda orientuotis rinkoje kaip vartotojui ir  apsispręsti renkantis profesiją. Continue reading »