Verslumo mokymai jaunimui

Lazdijų r. Šeštokų mokykloje vyko VšĮ Lazdijų Švietimo centro organizuoti verslumo mokymai jaunimui. Renginyje dalyvavo Lazdijų r. Šeštokų mokyklos 8-10kl. ir Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 3g ir 4g mokiniai. Renginio metu su mokiniais bendravo MB “Tauperiai” direktorius Šarūnas Klėgeris, kuris dalijosi patirtimi, kaip siekti savo tikslų, kaip planuoti savo studijas ir karjerą, nuo ko pradėti kurti savo verslą. Taip pat mokiniai sužinojo apie asmenines savybes, kurių turi turėti verslininkai. Lektorius mokinius sužavėjo savo asmenybe, patirtimis, gebėjimu bendrauti su mokiniais. Antrąją užsiėmimų dalį vedė Daiva  Pileckienė, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Alytaus skyriaus, Lazdijų poskyrio vedėja, kuri pristatė socialinio draudimo esmę ir naudą. Mokiniai lektorei uždavė praktinius klausimus.