Tarptautinė tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną mokykloje, vykdydami vaikų ir paauglių nusikalstamumo programą ,,Gerumo link“ kartu minėjome ir Tarptautinę tolerancijos dieną. Šių metų simbolis buvo baltas balandis. Visos klasės gavo užduotis kas ką turi padaryti, pradinių klasių mokiniai darė balandžius, vienos klasės ruošė vaizdelius, kitos vaidino, dar kiti pateikė filmuotą medžiagą tolerancijos tema. Renginį vedė 9 klasės mokinė Laura Galdikaitė ir 8 klasės mokinė Agnė Malažinskaitė.
Klasių valandėlių metu su mokiniais buvo aptarta žodžio ,,tolerancija“ prasmė ir reikšmė, mokiniai analizavo tolerancijos bei netolerancijos pavyzdžius iš kasdienių gyvenimo situacijų, iš mokyklos gyvenimo. 5 klasės mokiniai piešė piešinį panaudodami Tolerancijos paukščio simbolį, klasėje visi kartu su auklėtoja aptarė.