Viljamo Šekspyro rytmetys

Balandžio 22 d.Lazdijų  Motiejaus Gustaičio gimnazijoje sugužėjo 8-12 kl. mokinai  jau į tradicija tapusį rajoninį Viljamo Šekspyro rytmetį “All the world‘s stage“. Šiais metais minimos 400 rašytojo mirties metinės. Šia proga renginys buvo itin spalvingas, informatyvus, gausus pasirodymų.

Mūsų mokyklos mokiniai, padedami anglų k. mokytojos S. Ažukienės, taip pat aktyviai ruošėsi šiam renginiui. Mokiniai inscenizavo 18 bei 98 sonetus, citavo žymias rašytojo kūrinių citatas. Dalyvavo 8 kl. mokinė Laura Galdikaitė, kuriai buvo patikėtas mūzos vaidmuo. 9 kl. mokinė Greta Labenskaitė ir dešimtokė Melanija Meilutė atliko madrigalą anglų kalba “Tarpe žolynų žibutės žydi”. Mums talkino 3g klasės gimnazistai: Gabija Tamašauskaitė skaitė bei inscenizavo 98 sonetą, o Rytė Šertvytytė 18 sonetą, Nedas Bartusevičius atliko Renesanso menininko vaidmenį.

Mokiniai apdovanoti Lazdijų r. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo J. Gudžiausko padėkos raštais. Tokie renginiai mokiniams yra puikus būdas pabendrauti anglų k. bei mokytis jos netradicinėje aplinkoje.

Anglų k. mokytoja S. Ažukienė