Konstitucijos egzaminas

2015-09-29 9.00 val. įvyko Konstitucijos egzaminas 2015. Jame dalyvavo 41 mokinys. Pagal klases pasiskirstė taip: V–VII klasių grupėje – 19 mokinių, VIII–X kl. gr. – 15 mokinių, XI–XII kl. grupėje – 7 mokiniai.

Piešinio konkurse „Mano Lietuvai – 25 metai“ dalyvavo visi I–IV klasių mokiniai.

Konstitucijos egzamino užduotis geriausiai atliko:

XI–XII kl. grupėje – Agnė Bernatonytė (4ge. kl.) surinko 26 taškus ir pateko į II etapą.

VIII–X kl. grupėje geriausiai sekėsi atlikti egzamino užduotis: Gytei Burinskaitei, 9 kl. mok., ji surinko 18 taškų, Vasarei Tamašauskaitei, 8 kl. mok., ji surinko 17 taškų, Andrijai Remeikytei, 10 kl. mok., ji surinko 17 taškų.

V–VII kl. grupėje geriausiai užduotis atliko: Justina Rudzevičiūtė, 6 kl. mok., ji surinko 21 tašką, Brigita Barynaitė, 5 kl. mok., surinko 20 taškų, Greta Povilaitytė, 7 kl. mok., surinko 19 taškų. Sveikiname visus egzamino dalyvius.

Konstitucijos egzaminą 2015 organizavo ir vertino istorijos mokytojas E. Januškevičius ir mokyklos direktorė M. Januškevičienė.

.

Piešinio konkursą „Mano Lietuvai – 25 metai“ organizavo ir vertino I –IV klasių mokytojos: Gita Dvilinskienė, I. Bernatonienė, L. Šimeliauskienė, L. Kunigonienė.