Nacionalinis diktantas vėl sukvietė mokinius

Vasario 21 dieną, šeštadienį, Šeštokų mokyklos mokiniai, besididžiuojantys unikalia gimtąja kalba, norintys pasitikrinti savo žinias ir gebėjimus, rinkosi rašyti Nacionalinio diktanto. Iš viso sulaukėme 31 mokinio iš 6–11 klasių. Ir tikrai galime pasidžiaugti, kad mūsų mokykloje yra tiek nemažai sumanių, atsakingą požiūrį į gimtąją kalbą turinčių mokinių.

Rinkomės į mokyklą, sėdome į suolus, tikrinome rašiklius, ir, išklausę tekstą, susikaupę pradėjome rašyti. Tai buvo ne tik proto mankšta, bet ir tikras išbandymas didesnėms ir mažesnėms rankoms – juk ne kasdien tenka parašyti tokio ilgumo tekstą!

Šiemet Nacionalinio diktanto organizatoriai, kaip visada, parinko ne tik gana sudėtingą tekstą, tačiau ir tema buvo itin aktuali – kas gi yra tas karas? Rašėme Lauros Sintijos Černiauskaitės tekstą „Pokalbis“.

Geriausiai diktantą parašiusių mokinių, t. y. kurie padarė iki 4 klaidų, darbai bus siunčiami į Vilnių.