Mažuosius „Intel Classmate PC“ kompiuterius išbandė pradinukai

Mažuosius „Intel Classmate PC“ kompiuterius išbandė antros ir ketvirtos  klasių mokiniai. Pirmąją pamokėlę  vedė informacinių technologijų mokytoja A. Kancevičienė. Ji išaiškino saugaus naudojimosi kompiuteriais taisykles. Mokytoja akcentavo vieną svarbiausių dalykų – padirbus tam tikrą laiką, būtina daryti pertrauką ir saugoti savo sveikatą.  Moksleiviai buvo mokomi kompiuterį taisyklingai laikyti, atversti, įjungti,  taip pat buvo kalbama apie interneto grėsmes, asmens duomenų apsaugą, neleistinų svetainių lankymą.

Praktines pamokėlių dalis vedė antros  klasės mokytoja L.Šimeliauskienė  ir ketvirtos klasės mokytoja G.Dvilinskienė . Išbandydami naujuosius mobiliuosius įrenginius 4 klasės mokiniai pasitikrino matematikos, o 2 klasės pasaulio pažinimo žinias.