Mokyklinis olimpiadų turas

Gruodžio mėn. vyko chemijos, biologijos, anglų k. 11 kl. olimpiadų, 9-10 kl. anglų k. ir epistolinio rašinio konkurso mokykliniai turai. Chemijos olimpiadoje dalyvavo 3 mokiniai, rajoniniame ture mokyklai atstovaus visi trys mokiniai: R. Matulevičiūtė (12 kl.), Augustinas Babarskas(11 kl.) ir Aistė Pakruopytė (9 kl.).Biologijos olimpiadoje dalyvavo 12 mokinių, rajoniniame ture rungsis 11 kl. mokinys Augustinas Babarskas  ir 9 kl. mokinė Melanija Meilutė. Anglų k. 11 kl. olimpiadoje mokykliniame ture savo jėgas išbandė 4 mokiniai, į rajoninį turą vyks- Augustinas Babarskas. 9-10 kl. anglų k. konkurso mokykliniame ture užduotis atliko 11 mokinių, geriausiai iš jų pasirodė Sandra Galdikaitė (9 kl.) ir Rytė Šertvytytė (10 kl.). Epistolinį rašinį mokykloje rašė 13 septintokų. Geriausiu pripažintas Lauros Galdikaitės darbas. Sveikiname laimėtojus, linkime sėkmės rajoniniuose turuose, visiems kitiems- dėkojame už priimtus iššūkius.