Gerumo link

Įgyvendinant Šeštokų mokykloje vaikų ir paauglių nusikalstamumo programą ,,Gerumo link” mokiniai lankėsi Metelių regioniniame parke. Jau prie lankytojų centro mus pasitiko balinis vėžlys, dzūkiškai vadinamas ,,gelažinė varlė“. Pamatėme per galingą optinę įrangą Dusios ežere plaukiojančių paukščių laukių, gulbių būrius. Vaikai gilino ekologines žinias žaisdami žaidimus ,,Padėk vėžliukams rasti namus“, ,,Kas kur gyvena“, sprendė kryžiažodį. Aplankėme pelkę, pamatėme kur auga spanguolės, Kryžių šventovę, atsigėrėme vandens iš stebuklingo šaltinio, atvykome ir prie Prelomciškės pilialalnio, išgirdome legendą apie šį piliakalnį, lankėmės žvejų gyvenvietėje – Meteliuose, prie Metelio ežero.  Labai daug sužinojome ir pamatėme, grįždami namo kalbėjome kokios gražios ir įdomios vietos, kurios yra šalia mūsų, o šalia gyvendami, mes to nepastebime ir nevertiname.

Alma Vaišnienė, socialinė pedagogė, programos koordinatorė