Ekskursija į Kauną

6-7 kl. mokiniai šiuos mokslo metus užbaigė puikia ekskursija: lankėsi Kauno IX forto muziejuje, Aviacijos muziejuje. Kauno IX forto muziejuje lydimi gidės mokiniai susipažino su forto istorija, lankėsi forto požemiuose. Aviacijos muziejuje gidas papasakojo apie Lietuvos aviacijos istoriją, mokiniai pamatė lėktuvų modelių ekspoziciją, demonstruojamus Lietuvoje naudotus sportinius lėktuvus, salėse ir lauko aikštelėje – Lietuvos ir Lenkijos karinių oro pajėgų lėktuvus, Karinių oro pajėgų ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnius, įrengta memorialine S. Dariaus ir S. Girėno kripta, A. Gustaičio atminimo kambariu. Skrydžių imituoklių salėje mokiniai praktiškai susipažino su lėktuvų pilotavimo pradmenimis.

7 kl. auklėtoja A. Burbaitė