gegužės 2015

Ketvirtokų išleistuvės

Gegužės 29 dieną mokykloje vyko šventė – ketvirtos klasės mokiniams buvo įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai. Mokyklos direktorė M.Januškevičienė pasveikino mokinius, įteikė pažymėjimus bei padėkas už labai gerą mokymąsi. Pavaduotoja J.Vaičeskienė supažindino mokinius su dalykinės sistemos ypatumais 5 klasėje, pristatė 5 klasės auklėtoją B.Jurkonienę. Šventė mokykloje baigėsi nuotaikingu koncertu.

Burbulų, aitvarų, juokų ir vasaros šventė

Vyko mokslo metų užbaigimo šventė pradinių klasių mokiniams. Priešmokyklinės ir ikimokyklinės grupių vaikučiai pasigamino aitvarus. Juos demonstravo savo draugams. Visi mokiniai piešė  spalvotomis kreidelėmis  pačius gražiausius piešinius, šoko, dainavo. Didžiausių burbulų ir balionų paleidimu baigėsi mokslo metai ir prasidėjo ilgai lauktos vasaros atostogos.

Paskutinis skambutis

Nuaidėjo paskutinis mokyklinis skambutis 60 laidos 12 abiturientų. Abiturientus sveikino: mokyklos direktorė Meilutė Januškevičienė, 12 klasės auklėtoja Tatjana Radzevičienė, parapijos klebonas Eugenijus Naujalis,  pirmosios mokytojos  Gita Dvilinskienė ir Reda Gibienė. Šventę organizavo XI klasės mokiniai ir klasės auklėtoja A.Vaišnienė. Abiturientai perdavė vienuoliktokams simbolinį raktą ir testamentą. Akimirkos iš paskutinio skambučio šventės . . .

Draugystės diena

Lazdijų mokykloje – darželyje „Kregždutė“ vyko pradinių klasių mokinių ir mokytojų DRAUGYSTĖS DIENA. Mokyklos komandą sudarė 6 pirmos klasės mokiniai  ir  jų  mokytoja. Mokiniai paruošė eiliuotą komandos prisistatymą, dalyvavo  įvairiose rungtyse, susipažino su moksleiviais iš Lenkijos ir Lazdijų rajono pradinukais. Pirmokai  buvo apdovanoti padėka  ir  saldžiomis dovanėlėmis.

Išvyką į Veisiejus

2-3  kl. mokiniai kartu su klasės mokytojomis L. Šimeliauskiene ir L.Kunigoniene lankėsi Veisiejų regioniniame parke.  Mokiniai  aplankė lankytojų centrą, Veisiejų parką, apžvalgos bokštą, skulptūrų parką-Vaikystės sodą, Pinčiaragio gyvenvietę.

Pažintinis-parodomasis renginys mokiniams „Mojavos“

Mūsų mokyklos pradinių bei devintos klasių mokiniai dalyvavo pažintiniame-parodomajame renginyje „Mojavos“, kuris vyko etnografinėje Prano Dzūko sodyboje. Gražiausią pavasario mėnesį – gegužę – per patį žydėjimą nuo seno kaimo trobose skambėdavo giesmės Švč. Mergelei Marijai. Gegužės mėnesio pamaldos, skirtos Švč. Mergelei Marijai, Lietuvoje pradėtos rengti XIX a.
Muziejaus klėtyje prie įrengto Švč. Mergelės Marijos altorėlio visi renginio dalyviai meldėsi, giedojo giesmes.

Mokyklos mokytojos bei mokiniai dėkoja Lazdijų krašto muziejaus direktorei Dainai Pledienei, muziejininkams V. Tumosai, R. Kaveckienei, giesmių atlikėjai D. Motiejūnienei už gražų ir įdomų renginį.

Neformalusis ugdymas

Mokykloje buvo organizuotas neformaliojo ugdymo programų veiklų ataskaitų pristatymas ir pasiūla 2015-2016 m.m.

Piešinių konkursas

Antrojo respublikinio vaikų ir moksleivių piešinių konkurso „Lietuvos architektūros perlai“ rezultatai. Piešinių konkursą rengė Menų studija „Linksmos spalvos“ ir Vilniaus MSCB vaikų biblioteka „Saulutė“.

Komisija apdovanojimui atrinko piešinių autorius ir jų mokytojus. 7–10 m. amžiaus grupėje padėka už kūrybiškumą tema „Lietuvos architektūros perlai“ piešinį „Mano kaimas“ įteikta Gabijai Burakovaitei (1 klasė) ir jos mokytojai Irenai Bernatonienei. Sveikiname Gabiją.

Praktiniai mokymai

2015-05-20 mokykloje įvyko praktiniai mokymai, kaip reikėtų gelbėti vaikų gyvybes gaisro metu. Mokymus organizavo Lazdijų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Buvo išbandyta, kaip veikia informacinė sistema gaisro atveju, pedagogų kolektyvo, aptarnaujančio personalo ir ugniagesių veiksmų nuoseklumas, ar visi žino savo pareigas gaisro atveju pagal sudarytą veiksmų planą. Praktinių mokymų metu suaugusieji ir mokiniai išbandė gesintuvus gesinant ugnį. Praktiniai mokymai pavyko gerai. Dėkojame organizatoriams ir dalyviams už supratingumą ir komandinius veiksmus.

Kalniškės mūšio 70-ies metų jubiliejus

Mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai, direktorė dalyvavo Partizanų pagerbimo Kalniškės mūšio 70-ies metų jubiliejaus iškilmėse. Mūsų mokiniai buvo apdovanoti jubiliejaus medaliais ir asmeninėmis dovanomis už prizines vietas piešinių, rašinių konkurse apie Kalniškės mūšį. Tai Aistė Kunsevičiūtė – 6 kl. mok., Rugilė Kairaitytė – 8 kl. mok., Gytė Burinskaitė – 8 kl. mokinė. Neda Armalytė – 10 kl. mokinė buvo nepralenkiama 7,5 km. bėgime ir užėmė I vietą. Būrys mokinių važiavo dviračiais ir buvo apdovanoti jubiliejaus medaliais. Šiame renginyje patyrėme daug jaudinančių akimirkų, kurios suvirpino mūsų širdis, priminė kovotojų už Lietuvos laisvę žygdarbius.