balandžio 2015

Motinos dienos minėjimas

Balandžio 30 d. mūsų mokykloje vyko šventė skirta mamytėms. Dainavo ir sakė eilėraščius mažiausieji, šoko pradinių klasių mokiniai liaudiškus ir ritminius šokius, merginos sveikino mamas dainomis.

Konkursas „Mano daiktų skveras“

Agnė Bernatonytė, 11 kl. mokinė, dalyvavo Respublikiniame moksleivių integruoto ekologijos, technologijoų, gamtos mokslų projektinių kūrybinių darbų konkurse „Mano daiktų skveras“, kuriame pristatė savo kurtus papuošalus iš antrinių žaliavų.

Konkurso organizatoriai: Vilniaus Žirmūnų gimnazija, LGA – Lietuvos Gimnazijų asociacija, LEU – Lietuvos edukologijos universiteto Technologijų ir technologinio ugdymo katedra, VŠĮ RV Agentūra. Šiame konkurse Agnė 11-12 klasių tarpe užėmė I-ąją vietą Sveikiname!!!

Technologijų mokytoja A. Burbaitė

Akcija „DAROM 2015“

Šeštokų mokyklos mokiniai kartu su pedagogais ir kitais mokyklos darbuotojais prisijungė prie respublikinės akcijos „DAROM 2015“, sutvarkė mokyklos teritoriją, pasodino medelių ir gėlių, o 11 kl. mokiniai tvarkė Kalniškės mūšio vietą.

Edukacinių konkursų „Olympis 2015“ rezultatai

Lazdijų r. Šeštokų mokyklos edukacinių konkursų „Olympis 2015“ rezultatai: atsisiųsti

Sveikiname nugalėtojus gavusius I, II, III laipsnio diplomus: Ritą Matulevičiūtę (12 kl.),  Daivarą Dadurką (10 kl.), Viktoriją Baudytę (9 kl.), Karoliną Šuminskaitę (7 kl.), Vasarę Tamašauskaitę (7 kl.), Justiną Rudzevičiūtę (5 kl.), Emą Zdančiukaitę (4 kl.), Radvilę  Nedzinskaitę (2kl.), Saulę Kunigonytę (2 kl.), Martyną Kancevičių (2 kl.).

Respublikinis Č. Kudabos geografijos konkursas

Jau daugelį metų mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja respublikiniame Č. Kudabos geografijos konkurse. Mūsų mokyklai atstovavo 7 kl. mokinė Vasarė Tamašauskaitė. Rezultatus sužinosime tik gegužės pradžioje.

Atvirų durų diena tėvų darbovietėse

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras inicijavo 2015 m. balandžio 10 d. visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse. Iniciatyvos tikslas – supažindinti mokinius su įstaigų veikla, darbo aplinka bei tėvų (globėjų, artimųjų) profesijomis ir karjeros galimybėmis.

Mūsų mokyklos 9-10 kl. mokiniai vyko į E. Jurkevičiaus įmonę „Lazdijų duona“, kurioje dirba Povilo tėvelis. Kepykloje technologė mokinius supažindino su duonos, pyragų, bandelių, sausainių  kepimo technologija – kaip nuo miltų iki parduotuvių lentynų atkeliauja duona bei visi kepami skanėstai. Mokiniai sužinojo, kiek dirba kepykloje darbuotojų, kokių reikia asmens savybių, kad galėtum dirbti šį sunkų darbą.

Dėkojame kepyklos darbuotojams, kurie ne tik mus supažindino su savo darbu, bet ir pavaišino iškeptais skanėstais.

Ugdymo karjerai koordinatorė A. Burbaitė

Išvyka į Veisiejus

Veisiejų regioninis parkas organizavo piešinių konkursą „Žemė – žmonių planeta“, skirtą tarptautinei Žemės dienai paminėti. Juo buvo siekiama atkreipti mokinių dėmesį į gamtos vertybes, kurios yra artimoje aplinkoje,  jų išsaugojimą.

Šiam konkursui ruošėsi ir mūsų mokyklos  mokiniai. Buvo atrinkti ir konkursui pristatyti trys darbai: Gyčio Pakruopio, Ligitos Jonavičiūtės, Emos Zdančiukaitės. Šie mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais. O pačiame renginyje dalyvavo  visi pirmos klasės mokiniai, taip pat ketvirtos klasės mokinė Ema Zdančiukaitė, su savo mokytojomis I.Bernatoniene ir G.Dvilinskiene.

Renginio metu dalyviai  buvo supažindinti su  atidaryta ekspozicija ,,Gyvenimas tarp vandenų“.Regioninio parko lankytojų centro kieme visi  svečiai  buvo  pavaišinti grikių koše, karšta arbata ir  bandelėmis.  Kadangi diena buvo saulėta,visi turėjo   galimybę pastebėti ir dalinį saulės užtemimą.

Vėliau mokiniai  aplankė Veisiejų krašto muziejų, kur apžiūrėjo T.Targausko fotografijų parodą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos  25-mečiui.

Dešimtokų susitikimas

2015-04-09  į Šeštokų mokyklą atvyko Nemunaičių pagrindinės mokyklos dešimtokų klasė. Mokiniai susipažino su mokykla: mūsų dešimtokais, mokyklos mokymo baze, vidurinio ugdymo sąlygomis Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriuje. Antroji susitikimo dalis – malonus dešimtokų ir jų auklėtojų pabendravimas prie saldaus stalo.

Respublikinė technologijų olimpiada

2015 m. balandžio 8-9 dienomis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko respublikinė Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Po kūrėjo delnu…“, kurioje rajoną atstovavo 11 kl. mokinė Agnė Bernatonytė.

Olimpiados metu visi mokiniai pristatė savo namų darbus ir atliko kūrybinės veiklos užduotį – gamino paskirto kambario interjero detalę. Sukurtą detalę pristatė komisijos nariams ir ja dekoravo kambarį.

Technologijų mokytoja A. Burbaitė

Konferencija „Atverkime sveikatos skyrių“

Lazdijų rajono  ŠC vyko Konferencija „Atverkime sveikatos skyrių“, kurioje dalyvavo ir Šeštokų mokyklos komanda. 12 klasės mokinė Aura Armalytė skaitė pranešimą apie sveikos gyvensenos renginius vykusius mūsų mokykloje. Kalbėjo apie sveikos gyvensenos principus, jų reikšmę žmogaus sveikatai.  3 klasės mokiniai paruošė  Pasaulinei sveikatos dienai stendą, kuriame eksponavo savo pačių piešinius įvairiomis sveikos gyvensenos temomis.