vasario 2015

Psichologės paskaita

10-12 klasių mokiniai dalyvavo mokyklos psichologės K. Cibulskės paskaitoje “Kaip teisingai pasirinkti karjeros kelią?”. Mokiniai atliko savianalizės pratimus, sulaukė vertingų patarimų, kaip pradėti planuoti karjerą.

Mažuosius „Intel Classmate PC“ kompiuterius išbandė pradinukai

Mažuosius „Intel Classmate PC“ kompiuterius išbandė antros ir ketvirtos  klasių mokiniai. Pirmąją pamokėlę  vedė informacinių technologijų mokytoja A. Kancevičienė. Ji išaiškino saugaus naudojimosi kompiuteriais taisykles. Mokytoja akcentavo vieną svarbiausių dalykų – padirbus tam tikrą laiką, būtina daryti pertrauką ir saugoti savo sveikatą.  Moksleiviai buvo mokomi kompiuterį taisyklingai laikyti, atversti, įjungti,  taip pat buvo kalbama apie interneto grėsmes, asmens duomenų apsaugą, neleistinų svetainių lankymą.

Praktines pamokėlių dalis vedė antros  klasės mokytoja L.Šimeliauskienė  ir ketvirtos klasės mokytoja G.Dvilinskienė . Išbandydami naujuosius mobiliuosius įrenginius 4 klasės mokiniai pasitikrino matematikos, o 2 klasės pasaulio pažinimo žinias.

Nacionalinis diktantas vėl sukvietė mokinius

Vasario 21 dieną, šeštadienį, Šeštokų mokyklos mokiniai, besididžiuojantys unikalia gimtąja kalba, norintys pasitikrinti savo žinias ir gebėjimus, rinkosi rašyti Nacionalinio diktanto. Iš viso sulaukėme 31 mokinio iš 6–11 klasių. Ir tikrai galime pasidžiaugti, kad mūsų mokykloje yra tiek nemažai sumanių, atsakingą požiūrį į gimtąją kalbą turinčių mokinių. Continue reading »

Šimtadienis

60-toji mokyklos abiturientų laida šventė šimtadienio šventę. Šventės organizatoriai- mokyklos vienuoliktokai.

Sferinis kinas

Šeštokų mokykloje lankėsi sferinis kinas. Mokyklos mokiniai turėjo retą galimybę stebėti trimačius filmus, susijusius su pasaulio pažinimo, gamtos ir žmogaus bei biologijos mokomaisiais dalykais. Pasibaigus užsiėmimui, pradinių klasių mokiniams buvo organizuota viktorina, kurios metu pastabiausieji mokiniai laimėjo simbolinius prizus. Į Šeštokų mokyklą dalyvauti edukaciniame užsiėmime atvyko ir A. Kirsnos mokyklos mokiniai kartu su pavaduotoja ugdymui L. Šiukiene. Renginį organizavo- pavaduotoja ugdymui, biologijos mokytoja metodininkė J. Vaičeskienė.

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapas

Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykloje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapas, kuriame Lazdijų r. Šeštokų mokyklai atstovavo:

1. Agnė Bernatonytė, 11 kl. (mokytoja A. Burbaitė).

2. Kęstutis Lasevičius, 10 kl. (mokytojas G. Mirijauskas).

3. Vasarė Tamašauskaitė, 7 kl. (mokytoja A. Burbaitė).

9–10 kl. mokinių tarpe I vietą laimėjo Kęstutis Lasevičius, 11–12 kl. mokinių tarpe I vietą laimėjo Agnė Bernatonytė.

Agnė išrinkta atstovauti rajoną Lietuvos mokinių technologijų olimpiados III etape.

Sveikiname prizininkus ir Agnei linkime sėkmės respublikiniame olimpiados etape, kuris vyks 2015 m. balandžio 9–10 dienomis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre.

Tėvų susirinkimas

2015-02-18 įvykusiame tėvų susirinkime dalyvavo Lazdijų r. savivaldybės Meras A. Margelis, kuris pristatė tėvams ir mokyklos pedagogams Lazdijų rajone įgyvendintus projektus ir įsisavintas lėšas, o Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas J. Gudžiauskas ažvelgė švietimo sistemoje vykstančius pokyčius ir mūsų mokyklos perspektyvą.

Gerosios patirties sklaida

Mokinių žiemos atostogų metu mokyklos pedagogai dalijosi darbo su mobiliaisiais įrenginiais patirtimi, išbandė naujai gautus mažuosius „Intel Classmate PC“ kompiuterius, mokėsi prisijungti prie klasės valdymo programos „Classroom Management“. Informacinių technologijų mokytoja Alina Kancevičienė taip pat pristatė svetaines, kuriomis galima pasinaudoti, kuriant užduotis mokiniams, duomenų bazėmis, kuriose paskelbti kitų respublikos pedagogų darbai.

Vasario 16-osios minėjimas

Mokyklos bendruomenė su Šeštokų bendruomenės saviveiklininkais ir krašto apsaugos savanoriais paminėjo Vasario 16-ąją. Šventės metu buvo prisiminta Valstybės istorija, kiekvieno mūsų pareiga ir atsakomybė, ką turime branginti, puoselėti, kurti ir ginti, kad kovoje už mūsų laisvą ateitį, turime būti ištvermingi ir nepalenkiami.

Virtuali paskaita

2015-02-11 18 val. į mokyklą rinkosi mokinių tėvai kartu su pedagogais dalyvauti virtualioje psichologės R. Želionienės paskaitoje “Žmonės sako, kad vaikams reikia ribų: kaip jas brėžti, kada jas brėžti ir kodėl jas reikia brėžti?”. Renginyje dalyvavo 15 tėvų ir 5 pedagogai.