gegužės 2014

12 laidos abiturientų susitikimas

2014 – 05 – 31 d. mokykloje įvyko 1967 m. baigusiųjų, 12 laidos abiturientų susitikimas. Dėkojame buvusiems mokiniams, kad surado laiko aplankyti buvusią savo mokyklą, susitikti su klasės draugais ir mokytojais.

Kviečiame visų laidų abiturientus atvykti į mokyklą, prisiminti mokykloje praleistus metus, pasidalinti prisiminimais. Mums labai miela matyti savo auklėtinius, pasidžiaugti jų pasiekimais, išgirsti mintis apie gyvenimo sėkmę. 12 laidos susitikimas

Piemenėlių sekminės

Gegužės 31 d. Būdviečio mokykla minėjo savo 95 metų jubiliejų ir kartu vyko tradicinis renginys “Piemenėlių sekminės”. Mūsų mokyklos dainininkės dalyvavo renginyje: pristatė humoristinę ubagų dainą ir vežė lauktuvių bandeles su kopūstais ir grybais. Šventės metu daug dainavo, šoko, porino, minė mįsles.

59 laidos paskutinis skambutis

Nuaidėjo paskutinis skambutis 59 laidos abiturientams,  pakviesdamas visus dvyliktos klasės mokinukus atsisveikinti su savo klase,  mokytojais. Visi abiturientai ir klasės auklėtojas E.Januškevičius susirinko į paskutinę pamoką. Po  pamokų mokyklos bendruomenė  dalyvavo  paskutinio skambučio šventėje kurią organizavo 11 klasės moksleiviai.

Išvyka į Rudaminą

Pradinių klasių, priešmokyklinės grupės mokiniai kartu su savo auklėtojomis nutarė aplankyti Rudaminos muziejų bei piliakalnį. Išvykos metu užkopėme į Rudaminos piliakalnį. Prieš mus atsivėrė Lazdijų rajono krašto grožis. Rudaminos piliakalnio papėdėje esantis miestelis, įkurtas XVI a. Čia yra Rudaminos buvusio dvaro rūmai ir parkas, klebonija ir Šv. Trejybės bažnyčia, muziejus. Tai gyvieji liudininkai, menantys visą Rudaminos miestelio praeitį.Grįžome kupini įspūdžių apie savo gimtąjį kraštą.

Lik sveika, manoji klase…

Skaisti vasaros saulė ir kvepiantys jazminų žiedai pakvietė visus ketvirtos klasės mokinukus atsisveikinti su savo klase bei pirmąją jų mokytoja. Visi mokiniai ir jų tėveliai susirinko į paskutinę pamoką. Vaikai vieni kitiems sakė gražius linkėjimus, prisiminė pirmąsias akimirkas šioje klasėje, visus taip greitai prabėgusius mokslo metus. Tėveliams ir svečiams ketvirtokai dovanojo koncertą. Skambėjo gražios dainos, nuoširdūs žodžiai. Su pasibaigusiais mokslo metais mokinius pasveikino mokyklos direktorė Meilutė Januškevičienė, pavaduotoja ugdymui Jurgita Vaičeskienė ir įteikė pradinio išsilavinimo pažymėjimus.  Gėlės, nuoširdūs žodžiai, tyros ašaros, šypsenos veiduose įrodė, kad visi čia esantys kartu pasidalino didžiausia vertybe – gerumu. Vaikai laimingi išskubėjo pasitikti ilgai lauktos vasaros.

Išvyka į Metelių regioninį parką

Šeštokų mokyklos 1 ir 2 klasių mokiniai kartu su mokytojomis L.Šimeliauskiene ir  L.Kunigoniene dalyvavo edukaciniame užsiėmime Metelių regioniniame parke. Mokiniai aplankė regioninio parko lankytojų  centrą,  keliavo pažintiniu taku,  susipažino su miško, pelkės, ežero ekosistemomis.

19 laidos susitikimas

2014-05-24    14.00 val. mūsų mokykloje, po 43 metų, susitiko buvusi 19 abiturientų laida. Buvę mokiniai sugrįžo į savo klasę, pasidalino prisiminimais su mokytojais, kurie juos mokė. Jų tarpe buvo ir pirmoji mokytoja Vitalija Pyplienė. Dėkojame susitikimo organizatoriui Gintautui Sventickui ir visiems dalyviams, kurie nuoširdžiai pasidžiaugė sutikę vienas kitą po daugelio metų atsinaujinusioje mokykloje.

Kalniškės mūšio metinių minėjimas

Gegužės 17 dieną įvyko Kalniškės mūšio metinių minėjimas. Jame dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai: M.Januškevičienė, E.Januškevičius, L.Šimeliauskienė, G.Dvilinskienė, A.Burbaitė, A.Valasevičienė. Pagerbėme Kalniškės mūšyje žuvusius partizanus.

Edukacinis užsiėmimas

Šeštokų mokyklos 5-6 ir 12 kl. mokiniai kartu su biologijos mokytoja J. Vaičeskiene ir direktore M. Januškevičiene dalyvavo edukaciniame užsiėmime Metelių regioniniame parke. Mokiniams regioninio parko lankytojų centro administratorė E. Amšiejienė pristatė lankytojų centrą, vaizdžiai apibūdino vietovės kraštovaizdį, jo susiformavimo prielaidas, regioninio parko saugomas augalų ir gyvūnų rūšis. Keliaudami pažintiniu taku, mokiniai susipažino su miško, pelkės, ežero ekosistemomis, stebėjo bendrijų kaitą, analizavo augalų prisitaikymą augti tam tikromis sąlygomis, atliko praktines užduotis, pvz. sužinojo kaip paprastai išmatuoti medžio aukštį. Mokiniai mokėsi atskirti nuodingas augalų rūšis, sužinojo apie atskirų augalų naudą gamtai ir žmogui, susipažino su saugaus elgesio reikalavimais miške.

Išvyka į Lazdijų krašto muziejų

3 klasės mokiniai kartu su direktore M.Januškevičiene ir savo mokytoja G.Dvilinskiene lankėsi Lazdijų krašto muziejuje. Edukacinės išvykos tikslas – susipažinti su kino istorija. Mokiniai žiūrėjo kino filmą, atliko užduotis, sužinojo apie Lazdijų kino teatrą, apžiūrėjo Salomėjos Nėries kambarį, Medicinos istorijos ir kitas ekspozicijas.