gruodžio 2013

Kalėdinė Kaminkrėčio istorija

Turbūt visi žino legendą apie Kaminkrėtį. Sakoma, kad kiekvienas, pamatęs  Kaminkrėtį ir palietęs jo sagą, bus laimingas ištisus metus.

Tuo įsitikino Šeštokų mokyklos priešmokyklinukai bei pradinukai, stebėdami  ,,Drakoniuko“ teatro spektaklį ,,Kalėdinė Kaminkrėčio istorija“. Visi mokiniai patikėjo burtais ir savosios Laimės atradimu.

Neužmiršo mažuosius aplankyti ir tikrasis Kalėdų Senelis iš Laplandijos, kuris atvežė daug saldainių.

Fizikos olimpiada

2013-12-19 Šeštokų mokykloje vyko fizikos olimpiados I etapas. Jame dalyvavo septyni 9-12 kl. mokiniai. Daugiausiai taškų surinko A.Babarskas ( 10 kl.)- I vieta, D. Dadurka (9 kl.)- II vieta, A. Reikertas (12 kl.)- III vieta. Šie mokiniai vyks į rajoninį olimpiados turą. Mokinius ruošia fizikos mokytojas A. Kazakevičius.

Ugniagesio profesija – tai pašaukimas

Mūsų mokyklos komanda dalyvavo Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos organizuotame konkurse,,Ugniagesio profesija – tai pašaukimas.”Konkurse dalyvavo 11 komandų. Mūsų mokyklos mokiniai parodė labai gerus praktinius ir teorinius gebėjimus ir iškovojo I – ąją vietą.  Jie,,kartu su juos ruošusia mokytoja B.Jurkoniene, buvo apdovanoti kelione į Druskininkų vandens parką. Praktinėse užduotyse buvo nepralenkiamas V.Buzas, teorinėse – G.Labenskaitė ir R.Kairaitytė. V.Buzui buvo įteiktas padėkos raštas už geriausiai atliktą praktinę užduotį (ugniagesio drabužių apsirengimą per trumpiausią laiką(26 s.)).

Chemijos olimpiada

Šeštokų mokykloje vyko chemijos olimpiados mokyklinis turas, kuriame dalyvavo septyni 9-11 kl. mokiniai. Geriausius rezultatus parodė 10 kl. mokinys A.Babarskas, kuris dalyvaus chemijos olimpiados rajoniniame ture. Mokinį ruošia chemijos mokytoja ekspertė T. Radzevičienė.

Biologijos olimpiada

2013-12-17 vyko biologijos olimpiados mokyklinis turas, kuriame dalyvavo 16 9-12 kl. mokinių. I -ąją vietą 9-11 klasių tarpe užėmė 10 kl. mokinys A.Babarskas, 12- klasės mokinių tarpe- G. Kazakevičius. Šie mokiniai vyks į rajoninį biologijos olimpiados turą. A.Babarską ruošia biologijos vyr. mokytoja R. Petrauskienė, G. Kazakevičių- biologijos vyr. mokytoja J. Vaičeskienė.

Netradicinė pasaulio pažinimo pamoka ,,Sveikatos mokyklėlė“

Ketvirtos klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje pasaulio pažinimo pamokoje, kuri vyko Šeštokų BPG kabinete. Mokinius mielai pasitiko bendruomenės  slaugytojos  Janina Meištienė  ir Aldona   Judickienė. Šioje pamokoje mokiniai įtvirtino sveikos gyvensenos pagrindines taisykles, vitaminų svarbą žmogui, atliko praktines užduotis.

Mokytoja I.Bernatonienė

Žiemos puokštė

Nuo 2013-12-16 Lazdijų rajono savivaldybės II-ojo aukšto foje vyksta Lazdijų rajono mokinių paroda-konkursas „Žiemos puokštė“.

Parodoje-konkurse „Žiemos puokštė“ dalyvauja ir mūsų mokyklos mokinės:

1. Agnė Bernatonytė, 10 kl. (mokytoja A. Burbaitė).

2. Gražvilė Vasiliauskaitė, 10 kl. (mokytoja A. Burbaitė).

3. Gytė Burinskaitė, 7 kl. (mokytoja A. Burbaitė).

4. Greta Labenskaitė, 7 kl. (mokytoja A. Burbaitė).

5. Rugilė Kairaitytė, 7 kl. (mokytoja A. Burbaitė).

6. Aistė Visockytė, 7 kl. (mokytoja A. Burbaitė).

7. Agnė Šalaševičiūtė, 4 kl. (mokytoja I. Bernatonienė).

Kviečiame visus apsilankyti ir pasigrožėti nuostabiomis floristinėmis kompozicijomis.

Technologijų mokytoja A. Burbaitė

Krepšinio turnyras

Šeštokų mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis krepšinio turnyras. Dalyvavo Seirijų gimnazijos, Šventežerio mokyklos, Aštriosios Kirsnos mokyklos ir Šeštokų mokyklos krepšininkų komandos.Pirmąją vietą, iškovojo Šeštokų mokyklos komanda, rezultatu 40:22 įveikusi Seirijų gimnazijos komandą, kuri iškovojo II-ąją vietą.Dėl III-ios vietos vyko atkakli kova. Aštriosios Kirsnos mokyklos komanda rezultatu 25:21 iškovojo III-ąją vietą, įveikdama Šventežerio mokyklos komandą, kuri liko IV-oje vietoje.Visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais, komandos prizininkės medaliais.Varžybas organizavo kūno kultūros mokytojas Kęstutis Žilinskas.

Informatikos olimpiada

Lazdijų rajono savivaldybės Motiejaus Gustaičio gimnazijoje vyko 7 – 8 klasių mokinių rajoninė informatikos olimpiada. II –ąją vietą septintokų tarpe laimėjo  Viktorija Kučinskaitė ir III-ąją vietą laimėjo Greta Labenskaitė. Sveikiname nugalėtojas!

A.Kancevičienė, IT mokytoja

Konkursas ,,Žiemos fantazija”

Natalijos Kazakovos kompiuterių mokyklos organizuotame konkurse ,,Žiemos fantazija” dalyvavo  7 mūsų moksleiviai. Mokinių sukurtus  atvirukus galima pamatyti puslapyje http://kaledos.nkkm.lt :  3 klasės mokinės Dainoros Šuminskaitės  atvirukas ,,Žirgai miške”,   7 klasės moksleivių Rugilės Kairaitytės atvirukas ,,Žiemužė”, Viktorijos Kučinskaitės atvirukas ,,Gamtos peizažas” ir Gytės Burinskaitės ,,Kalėdinis žaisliukas”,  5 klasės mokinių Andriaus Valasevičiaus atvirukas ,,Linksmos Kalėdos” ir  Austėjos Narkevičiutės atvirukas  ,,Su draugais”, 6 klasės mokinės Vasarės Tamašauskaitės atvirukas ,,Žvėrelių šokis”.