lapkričio 2013

AIDS dienos ,,Protmūšis”

Šeštokų mokykloje vyko “Aids dienos “Protmušis”. Tokiu būdu mokykla prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro pasiūlytos iniciatyvos iniciatyvos. Renginyje dalyvavo 6-8 klasių mokiniai. 4 mokinių komandos atsakinėjo į klausimus, susijusius su ŽIV ir AIDS, piešė ir pristatė plakatuose savo požiūrį į problemą. Renginį vedė 12 klasės mokiniai, organizavo biologijos mokytoja J.Vaičeskienė. Continue reading »

Šeimų krepšinio turnyras 3×3

Šeštokų mokykloje vyko projekto “Sveika šeima, sveikas vaikas” šeimų krepšinio turnyras 3×3. Renginio tikslas- sveikos gyvensenos propagavimas, jaunimo užimtumas ir bendravimas.  Varžybose atkakliai kovojo 4 komandos. Varžybas organizavo kūno kultūros mokytojas K. Žilinskas.

Jurgita Vaičeskienė, pavaduotoja ugdymui, biologijos mokytoja

Lietuvos kariuomenės diena

Mokykloje buvo paminėta Lietuvos kariuomenės diena, skirta 95-osioms Lietuvos kariuomenės įkūrimo metinėms. Į minėjimą atvykę Alytaus apskrities A.Juozapavičiaus I šaulių rinktinės Lazdijų skyriaus savanoriai kariai supažindino mokinius su kariuomenės istorija, pademonstravo filmą apie Lietuvos kariuomenę.

Renginys mokiniams paliko įspūdį, nes jie gavo ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių – nors trumpai galėjo pasijusti šalies patriotais ir tikraisiais kariais. Tikimės, kad tokio pobūdžio renginiai paskatins moksleivius prisijungti prie šaulių būrelio veiklos ir pasirinkti garbingą karininko profesiją. Renginį organizavo šaulių būrelio vadovas Kęstutis Žilinskas.

Susitikimas

Šeštokų mokykloje lankėsi pasaulio štangos spaudimo čempionas, Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos auklėtinis Klaudijus Malevskis. Susitikimo tikslas- sveikos gyvensenos propagavimas ir jaunų žmonių motyvavimas tikslingai veiklai. Jaunasis sportininkas pristatė savo pasiekimus, papasakojo apie treniruojamą sporto šaką, dalijosi žiniomis apie sveiką gyvenseną, sportininko gyvenimo būdą bei nuoširdžiai bendraudamas atsakinėjo į mokinių užduotus klausimus. Susitikimas buvo organizuotas įgyvendinant sveikatinimo projektą “Sveika šeima, sveikas vaikas”. Susitikimą organizavo kūno k. mokytojas K. Žilinskas.

Jurgita Vaičeskienė, pavaduotoja ugdymui, biologijos mokytoja”

Informatikos olimpiada

Šeštokų mokykloje vyko Lietuvos mokinių informatikos olimpiados  I  turas, kuriame dalyvavo penki 10-12 kl. mokiniai. I -ąją vietą užėmė 10 kl. mokinys A.Babarskas, II – ąją vietą – A.Baudytė (10 kl.).

7-8 klasių mokiniai varžėsi informacinių technologijų konkurse. Iš 9 dalyvavusių moksleivių geriausiai sekėsi septintokėms Viktorijai Kučinskaitei (I vieta), Rugilei Kairaitytei (I vieta), Gretai Labenskaitei (III vieta) ir aštuntokėms  Neringai Dereškevičiūtei (I vieta), Aistei Pakruopytei (II vieta) ir Vestinai Patackaitei (III vieta). Mokinius ruošia informatikos vyr. mokytoja A.Kancevičienė.

Šeimų estafečių varžybos

2013-ieji- Sveikatingumo metai, todėl norėdami įprasminti šių metų idėją, siekiame įtraukti mokyklos bendruomenę į sveikatingumo renginius, apjungti bendrai veiklai vaikus, tėvus ir pedagogus. 2013-11-21 Šeštokų mokyklos sporto salėje rinkosi pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai į projekto “Sveika šeima, sveikas vaikas” šeimų estafečių varžybas. Su dideliu entuziazmu komandose rungėsi vaikų su tėveliais ir mamytėmis poros. Varžybas organizavo kūno kultūros mokytoja G. Umbrienė ir pradinių klasių mokytojos.

Continue reading »

Projektas „Rail Baltica“

Šeštokų mokykloje vyko projekto Rail Baltica pristatymas. Renginio tikslas- supažindinti Lietuvos moksleivius, vietos bendruomenės narius, o per juos ir visą visuomenę, su projektu „Rail Baltica“ ir jo privalumais. Šeštokų mokyklos bendruomenė- pirmoji, dalyvavusi projekto pristatymų cikle.

Renginio metu kalbėjo pranešėjai, kurie papasakojo apie projekto „Rail Baltica“ privalumus (informacija apie naująjį maršrutą, naujas paslaugas, išsiplėtusias galimybes aukštos kokybės transporto jungtims tarp Lietuvos ir kitų ES šalių, ES TEN-T programos finansinė pagalba ir pan.). Continue reading »

Išvyka į Vilnių

8-9 klasių mokinių grupė, vadovaujama mokyklos direktorės M.Januškevičienės ir 9 kl. auklėtojos O.Žėkienės, lankėsi Vilniuje. Aplankė šv. Petro ir Povilo, šv. Onos bažnyčias, grožėjosi jų architektūra. Susipažino su Tuskulėnų dvaro istorija, rimties parko memorialiniu kompleksu. Išgirdo daug kraupių pasakojimų apie KGB kalėjimą, domėjosi Genocido aukų muziejaus ekspozicijomis. Labai didelį įspūdį paliko ekskursija po Valdovų rūmus. Mokiniai atidžiai klausėsi gidės pasakojimų apie Valdovų rūmų praeitį, Lietuvos istoriją. Continue reading »

Tarptautinė tolerancijos diena

Mokykloje vyko minėjimas Tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti. Visos klasės gamino ,,Tolerancijos Gėlės“ žiedus. Kodėl Gėlės? Nes Gėlė – visuomet kelia teigiamas emocijas. Gėlės dovanojamos mylimam žmogui, įteikiamos sveikinant įvairiomis progomis, pagerbiantkieno nors atminimą ar įteikiamos susitaikymo ženklan. Gėlė dovanojama netik draugui ar mylimam žmogui, bet ir tam, kurio galbūt nemėgsti, kuris yra kitoks, bet tu jį toleruoji – piimi tokį, koks jis yra. Žodis ,,tolerancija“ ir yra pakantumas kitam, kitokiam, gebėjimas gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai ar nuomonė yra kitokia

Bebras 2013

Lapkričio 11 – 15 dienomis vyko tarptautinis informatikos ir informacinių technologijų konkursas ,,Bebras 2013″. Lietuvoje dalyvavo 26 tūkst. mokinių, iš mūsų mokyklos 37 moksleiviai. Mokinių pasiekimai: Rugilė Kairaitytė (7kl.) -I vieta rajone; Viktorija Kučinskaitė (7 kl.) – VII vieta rajone; Osvaldas Šalaševičius (6 kl.) – 15 vieta rajone; Karolina Šuminskaitė (6 kl.)- 22 vieta rajone; Agnė Šimeliauskaitė (11 kl.) -13 vieta rajone; Laura Pakruopytė (11 kl.) -16 vieta rajone; Gražvilė Vasiliauskaitė (10 kl.) -7 vieta rajone; Aurelija Baudytė (10 kl.) -19 vieta rajone; Neda Armalytė (9 kl.) -13 vieta rajone; Rytė Šertvytytė (9 kl.) -24 vieta rajone.

IT vyr. mokytoja A.Kancevičienė